Volám sa Libuše

O mne

Meno Chiara je darom Cesty sv. Jakuba do Compostely. Prešla som 830 km o samote a v tichu a bol to jeden z veľkých darov života. Z každodenného zaznamenávania poznatkov a pocitov sa neskôr zrodila kniha "Čas, kdy nohy byly středobodem mého  vesmíru" .

Pochádzam z  Moravy, ale na Slovensku, na Orave žijem už od roku 1987 a preto občas hovorím česko-slovensky a niekedy zasa slovensko-česky. 

Od roku 1998  cvičím jogu a môj život sa nebadateľne začal meniť. Do života (ako ostatne všetkým) prišli všelijaké turbulencie, ale joga ostala a postupne sa k nej pridávalo ďalšie poznanie a poznávanie, ktoré sa stalo mojou vášňou,  pokračuje. 

Súčasný život nás válcuje svojimi nárokmi. Hoci máme všelijaké vymoženosti a technické pomocníky, nikdy sme toho nemuseli dokazovať toľko, ako dnes.  Isto ste už skúsili veľa a možno ešte stále hľadáte a možno by sa vám hodilo to, čo viem.

Program Žite lepšie vám bude užitočný jogovým "fyzičnom" - robiť veci jogovým spôsobom a to prepojením mysle, tela a dychu. Na to nadväzuje a exkluzivne to doplňujú vedomosti z oblasti neurológie, ku ktorým som sa dostala ako tréner pamäti. Možno neuveríte, ale koučovanie prinieslo ďalšie diely do výslednej skladačky, ktorú oživuje joga smiechu. A čerešničkou na torte je Nordic Walking. 

Na workshopoch najradšej pracujem v malej skupine (do 15 ľudí), aby som sa mohla každému venovať indiviuálne, ale prednáška môže byť aj pre väčšie auditórium.

A ak by ste mali čas, môžeme spolu vyraziť na výlet do Talianska alebo prejsť kúsok Slovenska v tichu.