Volám sa Libuše

O mne

volám sa  Liba Chiara Hladeková

Výnimočným spôsobom prepájam poznatky z vedomej práce s telom, neurológie, jogy smiechu, koučovania, som inštruktor moderného nordic walkingu.

Pochádzam z  Moravy a preto občas hovorím česko-slovensky a niekedy zasa slovensko-česky. 
Absolvovala som Vysokú školu poľnohospodársku v Nitre.   

Mojim cieľom   je naučiť jednoduché postupy, s ktorými je možné uvoľniť psychické a fyzické napätie tak, aby  účastníci dokázali využiť a zvýšiť svoj  potenciál.

Učím ľudí vykonávať  známe a jednoduché cviky osobitým spôsobom, ktorý dokáže odstrániť negatívne účinky stresového života a  vytvárať prevenciu voči chorobám.   Ľudia sa nemusia prezliekať ani odchádzať do telocviční alebo posilňovní, všetko zvládnu na svojom pracovisku.

Poznatky z neurológie sú  nesmierne užitočné k cielenej  podpore  fungovania mozgu a vďaka tomu, môžeme  využiť všetky svoje vedomosti a skúsenosti  k dosahovaniu stanovených cieľov.        

Takzvané „smiechocviky“ z jogy smiechu radím používať každý deň k prevencii pred mentálnou únavou a súčasne k podpore kreativity pri riešení problémov. 

Nordic walking je výnimočný spôsob, ako rozhýbať celé telo prirodzene a nenásilne a súčasne získať   zdravotné benefity  vo fyzickom a psychickom zdraví.

Pracujem s malou skupinou, aby som mohla odovzdať maximum.

Všetko začalo  na mojej ceste do Santiaga de Compostela, ktorá merala 830 km a ktorú som ušla v úplnej samote a tichu a z môjho denníka sa zrodila kniha „Čas, kdy nohy byly středobodem mého vesmíru“,
malá ukážka:  http://www.zitelepsie.sk/camino-cesta-do-santiaga