Detail služby

Dovolenka

VÝNIMOČNÁ  DOVOLENKA  V  TOSKÁNSKU  MAXIMÁLNE  PRE  20  ÚČASTNÍKOV.

 

Taliánsko - Toscana           

ženy sú podstatne viac zaťažené stresom ako muži. Možno je to tým, že sme viac emotívne, viacej sa staráme
o druhých  a seba tak trocha zanedbávame
a preto je nevyhnutné vytvárať priestory pre vzájomné sdielanie, učenie sa a spoločnú radosť.

Môže byť dokonalejšie priestor pre LEPŠIE ŽITIE než dovolenka?
Napríklad v Taliánsku? Ráno vstať, zaželať si buon giorno, zacvičit si ľahké a uvoľňujúce cvičenie, ktoré  telo pripraví na deň a dá mu pocítiť radosť, túlať sa krajinou, pozorovať, trénovať si mozog, smiať sa, dať si pohár výborného vína, objaviť svoje čaro a konečne si dopriať komfort sebaocenenia. Kráčať chôdzou ŽENY a večer si  znova zacvičiť,  zameditovať, pozerať skrze krajinu a byť v tichu alebo hluku súznenia s ostatnými pri výbornej večeri.

Dojmy prvých účastníkov:

Dovolenka v Toskansku bola plna krasnych nezabudnutelnych zazitkov .. videli sme a chodili po nadhernych miestach a ochutnavali sme speciality talianskej kuchyne . ..Libuska nam zaujimavym sposobom podavala informacie a porozpravala nam kadejake pribehy a s usmevom nas sprevadzala na kazdom kroku ..  po veceroch sme mali   zaujimave sedenia .. rano a vecer jogove cvicenia pri sumiacom mori mali svoje caro ..
Vlasta Wintová

Zájazd Toskánsko a Ty bol veľmi vydareným zájazdom a zároveň originálnym počinom. Oceňujem najmä veľmi dobre zostavený program, ktorý harmonicky spájal tak spoznávanie zaujímavých miest Toskánska ako aj rekreačné aktivity (cvičenie jógy, tréning pamäti apod.). Vďaka kvalitnému organizačnému zabezpečeniu  a fundovanému a pútavému výkladu našej sprievodkyne sme sa podrobnejšie zoznámili s Toskánskom ako s kolískou kultúry dávnych Etruskov. Ocenila som aj každodenné cvičenie jógy s výkladom. Okrem toho ma zaujalo aj večerné rozprávanie osobných príbehov o putovaní za poznaním nových neznámych miest vo svete aj v samom sebe. Tento zájazd bol pre mňa obohatením a odporúčam ho každému, kto chce cestovať a spoznávať svet trochu iným spôsobom než doteraz.
Alena Šalamúnová

Zlatá moja, ani som si nemyslela, že to bude až také úžasné, ale aj trošku pre mňa náročné..asi mám málo pohybu..ale, všetky tie nádherné veci zažiť za pár dní bolo nečakané, aj keď plánované..dalo mi to viac, ako som čakala..
Milka Mlynárová

Velice dobře jsme měly celý program do předu popsán, ale myslím, že toto ani tak dobře nejde. Prostě se TO musí zažít. Když budete pořádat zájezd podobného typu s tak úžasnou průvodkyní, na tak krásných místech  ráda se zůčastním znova.
Zuzka Vojkůvka

Pobyt z roku 2018
Bol to úžasný pobyt. Libuška nám pripravila super program, strašne veľa sme toho pochodili, videli sme všetku tú nádheru, ktorú táto krajina ponúka. Bola z nás super štvorica, výborne sme sa bavili, nasmiali, dobre si zapapali. Fantastické bolo kúpanie v mori, ktoré bolo bezkonkurenčné. Dúfam, že Vás tohtoročná nízka účasť neodradí zorganizovať niečo také krásne, lebo veľmi rada by som ešte také čosi zažila. 
Takže ešte raz vďaka za nádherný pobyt, úžasné zážitky, skvelú a profesionálnu sprievodkyňu.
Marta Petríková

Dakujem za super dovolenku a spoznavanie Toskanska. Videla a zazila som dvakrat tolko ako som ocakavala. Dakujeme Libus za dokonale sprevadzanie, zdielanie Tvojich vedomosti a vasni z historie Toskanska, neustale pripominanie osobnosti z minulosti, ich historky a ich prinos v minulosti aj dodnes...
Naozaj si sa nam pocas tych 8 dni 100% venovala, ci uz po ceste tam a naspat ako aj na mieste, navstevami do viacerych oblasti pocas dna, nespocetne kuzelne dedinky a mestecka na kopcekoch, vratane kupania sa na uzasnych plazach, v tomto case roka bez ludi, ale v tepluckom mori.... Neviem, ako sa Ti podarilo zmestit do programu tolko uzasnych miest a este si aj dovolit oddych, ako ochutnavku lokalnych vin u vinohradnikov, nasledna vecera u nich z domacej pasty na druhy den....Navsteva Tvojej milovanej Florencie bola ceresnicka na torte... Bolo to take uzavretie celeho Toskanskeho zazitku.
Zlatica Maria Stubs

Bolo mi veľkým potešením stráviť taký úžasný pobyt v Toskánsku.Ani sa mi nesnívalo, že spoznám tak veľa nádherných miest... že dovolenka bude tak plná zážitkov za pár dní...Veľmi dobre naplánovaná cesta aj program. Libuška nám porozprávala pútavo veľa z histórie Etruskov o každom navštívenom meste, mieste, je skvelá sprievodkyňa. Zájazd som si naozaj vychutnala, nad očakávanie a odporúčam ho každému....takúto dovolenku treba zažiť.Ja pôjdem zas...
Eva Čechová

všetky informácie nájdete na:
www.orbistour.eu

                    krátké video nájdete na you tube:  TOSKANA A TY

 • MiesTo
   


   

 • termin 
   

   

 • POčET  OSôB
  MAX. 20


   

 • cena
   
  info na:    www.orbistour.eu


Ukážkové video

Pozrite sa na ukážku

Pošlite mi Váš e-mail a ja Vám pošlem odkaz, kde si budete môcť pozrieť ukážkové video.